Szkolenia

Prowadzimy szkolenia biznesowe, projekty coachingowo-mentoringowe oraz konsultacje dla kandydatów oraz osób zajmujących stanowiska menedżerów liniowych, zarządzających i właścicieli firm w obszarach:

Zarządzanie Zespołem

Szkolimy menedżerów w całym zakresie tematycznym tj. od rekrutacji, przez budowanie efektywnego zespołu, wyznaczanie celów, delegowanie zadań, rozwiązywanie konfliktów, role w zespole, zwalnianie itp.

Motywowanie Zespołu i Automotywacja

Pokazujemy i uczymy menedżerów w jaki sposób korzystać z narzędzi do skutecznego zarządzania zespołem zmotywowanych pracowników, a przy tym samemu odnaleźć swoje motywatory.

Efektywność Osobista i Zawodowa

Warsztaty pomagające zdiagnozować obszary, w których biegamy „z pustymi taczkami” i nadać priorytety rzeczom najważniejszym. Uczymy menedżerów w jaki sposób planować pracę własną i zespołu, aby pracować efektywnie, przy równoczesnym zachowaniu zdrowej równowagi praca – życie osobiste.

Budowanie Roli Lidera i Menedżera w Nowym Zespole

Szkolenie z praktycznego Przywództwa, dostosowanego do wielkości i realiów funkcjonowania Twojej firmy. Pokazujemy w jaki sposób budować wizerunek i autorytet lidera. Na warsztatach otrzymasz i nauczysz się korzystać z „niezbędnika narzędziowego” skutecznego menadżera, który wchodzi do nowo utworzonego zespołu lub jako nowy zarządzający obejmuje już funkcjonującą strukturę.

Coach/Mentor/Trener

Szkolenie o rolach i narzędziach, jakie może wykorzystywać menedżer w zarządzaniu zespołem. Omówimy poziomy kompetencji i etapy rozwoju Twoich pracowników, a na praktycznych przykładach nauczymy Cię jakie role i narzędzia będą najefektywniejsze na etapie, w którym znajduje się Twój zespół.

Efektywne prowadzenie spotkań i prezentacji biznesowych w firmie

Praktyczne warsztaty z prowadzenia spotkań i prezentacji, z elementami autoprezentacji i zarządzania projektami. Nauczymy Cię jak planować i prowadzić efektywne spotkania oraz monitorować projekty kluczowe dla funkcjonowania twojego zespołu.

Podstawy księgowości i finansów dla menedżerów i właścicieli firm

Pokażemy Ci jakie dane i wskaźniki powinieneś znać i kontrolować z poziomu osoby zarządzającej firmą lub współpracującej z klientami biznesowymi. Nauczymy Cię jak je interpretować i wykorzystywać do zwiększenia poziomu rentowności.

Budowanie strategii sprzedażowej w oparciu o mierzalne wskaźniki

Szkolenie dla osób zarządzających strukturami sprzedażowymi i odpowiedzialnymi za wynik sprzedaży. Pokażemy Ci jakie wskaźniki powinieneś monitorować, jakich danych wymagać od swoich handlowców i w jaki sposób wykorzystywać je do zwiększania sprzedaży.

Trenerzy i coachowie wewnętrzni w organizacji

Dostosowany do potrzeb Twojej firmy indywidualny program warsztatów, rozszerzających kompetencje trenerów i coachów wew. (lub przygotowujący nowe osoby do pełnienia tych ról). W trakcie warsztatów pracujemy na dwóch perspektywach – trenera/coacha oraz osób dla których realizujesz projekty np. dyrektora sprzedaży.

Model biznesowy Canvas

Praktyczne warsztaty dla przedsiębiorców lub osób planujących założenie działalności z tworzenia modelu biznesowego w oparciu o szablon Canvas. Pokażemy Ci narzędzia, które możesz wykorzystać przy tworzeniu założeń biznesowych lub zweryfikować już funkcjonujące pomysły biznesowe/produkty.

Projektując procesy szkoleniowe dla naszych klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie, więc na naszej stronie nie znajdziesz „gotowych” programów szkoleniowych. Każda firma ma swoją niepowtarzalną kulturę i potrzeby, dlatego programy układamy po konsultacji. Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy szczegółowy zakres szkolenia z wybranej tematyki.

Komentarze są wyłączone.